Nikolajus Juozeliūnas, Norvegijos lietuvių paramos grupės Lietuvos Šaulių Sąjungai (LŠS) vadas, kviečia Lietuvos diasporos 11-18 metų jaunimą leisti vasarą Lietuvoje – jaunųjų šaulių stovyklose.  Tai unikali galimybė ne tik patirti nuotykių ir įgyti naujų įgūdžių, bet ir gilinti ryšį su Lietuvos kultūra bei istorija. Taip, šios stovyklos suteikia nepakartojamą galimybę ne tik puoselėti lietuvių kalbos įgūdžius, bet ir gyvai patirti mūsų kultūrinį bei istorinį paveldą. Tai – šauni proga mūsų vaikams ne tik įgyti naujų žinių, bet ir plėsti akiratį, stiprinti tautiškumą bei patriotizmą.

Stovyklos vyks šiomis datomis:

  • I pamaina: 2024 m. birželio 24–28 d.
  • II pamaina: 2024 m. liepos 1–5 d.
  • III pamaina: 2024 m. liepos 8–12 d.

Džiaugiamės galėdami pasidalinti šia stovyklų promo vaizdo įrašu, kuris suteiks jums geriau įsivaizduoti, ką reiškia būti šios stovyklos dalimi.

Šių stovyklų išskirtinumas slypi ne tik jų turiningoje programoje, bet ir galimybėje mūsų vaikams gyvai patirti, kas yra tikras lietuviškas dvasingumas, tradicijos ir bendrystė. Tai puikus būdas stiprinti ryšius su mūsų šaknimis ir kartu įgyti praktinių įgūdžių, kurie pravers ne tik asmeniniame, bet ir profesiniame gyvenime.

Nors stovykla NEMOKAMA, tėveliams teks padengti kelionės į Lietuvą ir atgal išlaidas. Esame įsitikinę, kad tai – vertinga investicija į jūsų vaikų ateitį, jų savimonės stiprinimą ir asmenybės augimą.

Dėl registracijos susisiekite Norvegijos lietuvių šaulių grupę tiesiogiai el.paštu norvegija@sauliusajunga.lt. Jums taip pat reikalinga užpildyti šią formą, kad patvirtintumėte savo vaiko dalyvavimą ir suteiktumėte sutikimą. Tai – nepakartojama galimybė mūsų vaikams ne tik praleisti vasarą produktyviai, bet ir įgyti gyvenimiškai svarbių įgūdžių, pažinti savo šaknis ir kartu stiprinti lietuviškumą.

Primename, kad šis projektas nėra organizuojamas Gintaro mokyklos, tačiau mes norime pasidalinti šia fantastiška galimybe su mūsų šeimomis, ieškančiomis prasmingo užimtumo vasaros atostogoms. Tai šansas mūsų vaikams augti lietuviais, nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena.

Nelikite abejingi – tai puiki proga mūsų vaikams aktyviai pažinti ir mylėti Lietuvą! Daugiau informacijos čia.