Gruodžio 9 diena ženklino šventinio laikotarpio pradžią Lietuvos ambasadoje Osle, kur buvo įžiebta šviesi ir spalvinga Kalėdų eglė.

Šventė prasidėjo puikiai suorganizuotomis kalėdinių eglutės papuošimų dirbtuvėmis, kurias vedė talentinga menininkė ir Oslo lituanistinės mokyklos „Gintaras“ mokytoja Aušra Petroškienė. Vaikai, kartu su savo tėvais ir seneliais, dalyvavo šioje kūrybinių dirbtuvių šventėje su dideliu entuziazmu. Buvo nuostabu matyti šventės dalyvius (-es) įsitraukiančius (-ias) į eglutės papuošimų kūrybą. Žaisliukai vėliau puošė ambasados Kalėdų eglutę. Išskirtinai džiugi akimirka buvo, Kalėdų senelio dovanų vaikams įteikimas. Šis nuoširdus gestas ne tik suteikė džiaugsmo, bet ir tapo gražiu prisiminimu šių metų šventiniam laikotarpiui. Tai buvo įkvėpimo pilna patirtis, kuria visi dalyvavę galėjo pasidalinti kūrybingumu ir sukurti šventinę nuotaiką. Po šių kūrybinių momentų ir eglutės įžiebimo visų laukė kalėdinės vaišės.

Dėkojame Lietuvos ambasados darbuotojoms už šiltą priėmimą ir mokytojai Aušrai už nuostabiai suorganizuotas Kalėdines dirbtuvėles. Dėkojame už puikų bendradarbiavimą ir galimybę išreikšti savo kūrybinius gabumus šioje gražioje šventėje.

Be to, šią dieną buvo atidaryta projekto “Kartočių kambarys” paroda (daugiau apie projektą skaitykite čia), kurioje galėjome pasigrožėti Oslo lituanistinės mokyklos “Gintaras” mokinių kūrybiškumu. LIETUVOS KULTŪROS TARYBA – oficialus projekto remėjas. Visi norintys pasinerti į vaikų talentų pasaulį turi galimybę daryti tai visą gruodžio mėnesį Lietuvos Respublikos ambasadoje Osle. Prieš vykdami susisiekite tiesiogiai su ambasada el. paštu: amb.no@urm.lt

Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie šios nuostabios šventės ir dalintis šia stebuklinga patirtimi su Lietuvos diaspora. Linkime jums visiems nuostabių ir šiltų Kalėdų bei laimingų Naujųjų metų!