Su didžiuliu džiaugsmu ir pasididžiavimu skelbiame, kad jau žinomi pirmieji mūsų mokyklos mokinių, laikiusių lietuvių kalbos mokėjimo  lygio nustatančius egzaminus, kuriuos rengia NŠA (Nacionalinės švietimo agentūros) Lietuvoje. Rezultatai puikūs – aukščiausi įvertinimai tiek raštu, tiek žodžiu! Tai įspūdingas pasiekimas, kuris rodo jų nuolatinį darbą, atkaklumą ir meilę mūsų gražiajai lietuvių kalbai. Jūsų pastangos ir noras tobulėti yra įkvepiantis pavyzdys mums visiems! Ypatingą padėką norime išreikšti mokytojai Jolantai Markevičienei, kurios atsidavimas ir profesionalumas vaidino lemiamą vaidmenį mūsų mokinių sėkmėje. 

Norime pabrėžti, kad šie pasiekimai yra nuotolinių pamokų rezultatų vaisius. Taip, Mokykla „Gintaras“ suteikia galimybes mokytis lietuvių kalbos ne tik fizinėje mokykloje Osle, bet ir per nuotolines pamokas.

Norite sužinoti daugiau apie mūsų mokymo metodus, mokytojas ar kaip galite prisijungti prie mūsų nuostabios mokyklos bendruomenės? Susisiekite su mumis tiesiogiai el. paštu: labas@mokykla-gintaras.no ir atraskite, kaip mes galime padėti jums ar jūsų vaikui tobulėti ir sėkmingai laikyti Lietuvių kalbos egzaminus užsienyje! Daugiau informacijos apie NŠA organizuojamą testavimą galite pasiskaityti čia.

Sėkmės toliau, mokyklos „Gintaras“ mokiniai! Jūsų pasiekimai yra mūsų bendruomenės šviesa ir įrodymas, kad kai dirbame kartu, galime pasiekti nuostabius rezultatus.

Dėkojame visiems mokytojams, tėvams ir mokiniams už jūsų indėlį, norą mokytis ir tobulėti. Mes esame viena šeima, ir kartu mes augame!