Brangūs tėveliai ir mamytės,

Džiaugiamės galėdami atidaryti papildomą registraciją antram pusmečiui į mūsų lituanistinę mokyklą “Gintaras” Osle, kurioje mes ne tik mokome lietuvių kalbos, bet ir supažindiname su Lietuvos kultūra, istorija ir tradicijomis.

Ši galimybė skirta visiems, norintiems prisijungti prie mūsų bendruomenės ir dalintis mūsų kultūrinio paveldo žiniomis. Nepriklausomai nuo lietuvių kalbos žinių! Registracija vyksta internetu per mūsų tinklalapį arba užpildant registracijos formą čia.

Registracijos Informacija:

  • Registracija atidaryta iki: gruodžio 31 d.
  • Užsiėmimai vyks sekmadieniais: sausio 14, 28 d.; vasario 11, 25 d.; kovo 10 d.; balandžio 7, 21 d.; gegužės 5, 19 d.

Mūsų Užsiėmimai:

  • Menų būrelis “Spalviukai” – skirtas vaikams nuo 3 metų.
  • Robotikos klubas “Smalsučių Laboratorija” – skirtas vaikams nuo 6 metų, remiantis LEGO Edukacijos sistemomis.
  • Išlyginamosios pamokos – lietuvių kalbos pagrindų pamokos vykdomos per norvegų kalbą ir yra skirtos vaikams nuo 6 metų.

Mūsų mokykla – puiki vieta ne tik mokytis lietuvių kalbos, bet ir užmegzti naujas draugystes, ugdyti tapatybę ir pilietiškumą. Mokyklą lankyti gali lankyti ir Osle negyvenantys vaikai. Jei esate suinteresuoti nuotolinėmis pamokomis, prašome susisiekti su mokykla el. paštu: labas@mokykla-gintaras.no.

Kontaktinė Informacija:

Laukiame Jūsų mūsų bendruomenėje!